Na čem pracuji…

 

Je toho spousta a už by se to dávno nedalo všechno stíhat bez spolehlivého týmu lidí, kteří v tom jedou se mnou. Pojďme jen seznam popořadě:

FESTIVAL WORLDFILM,
který každoročně pořádáme jako doprovodný program největšího cestovatelského veletrhu v naší zemi, Holiday World se blíží – letos proběhne v termínu 18.-19.2.2017 na výstavišti v Holešovicích. Na program se podívejte tady.

Připravujeme KNIHU STOLETÍ MIROSLAVA ZIKMUNDA
s Mirkem Náplavou, Vladimírem Krocem, pochopitelně Miroslavem Zikmundem a lidmi z nakladatelství Jota.

TV CYKLUS DOBRODRUŽSTVÍ ARCHEOLOGIE
– v roce 2016 jsme natáčeli v Bulharsku, Uzbekistánu a České republice. Myslím, že jen málokdo tuší, kde všude po světě čeští archeologové odvádějí velké dílo na poli vědy. Momentálně makáme ve střižně. Je to spousta práce – ale nádherné práce. A na poslední štaci se chystáme do Súdánu.

V dubnu proběhne už 21. ročník FESTIVALU cestování, poznávání a sbližování kultur NEZNÁMÁ ZEMĚ. A jako každý rok, i tentokrát se potvrdí, že „Zlín je město cestovatelů“. Letos se festival ponese v duchu 70. výročí startu první expedice H+Z.

Otevřeli jsme další VÝSTAVU o dvojici Hanzelka a Zikmund, tentokrát v Městském muzeu v Nové Pace. Vernisáž proběhla 18. 1., výstavu si můžete prohlédnout do konce května.

 


facebook