DVD Kraťasy

DVD „KRAŤASY“
Moje nejúspěšnější krátké filmy vycházejí na DVD – to, co jsme s Honzou Tutokym a Mirkem Náplavou udělali jako „bokovku“ pro radost, už sesbíralo ceny na všech možných festivalech a jde na DVD.
Původně jsme tyto filmy dělali jenom pro radost, s tím, že to snad ani nikdy nemůže vysílat žádná televize a k „normálnímu“ divákovi se to taky nikdy nedostane. Kamarádi nad námi kroutili hlavo, že jako „…na co se tak pipláte s takovýma blbinami!?“
Takže, milý Steve a další: dostali jsme ceny na těchto festivalech: Mezinárodní festival outdoorových filmů, Tourfilm Karlovy Vary, Voda Moře Oceány, Medzinárodný Festival Potápačských filmov Poprad a PAF Tachov. Jinak jsme to snad ani neposílali.
A k tomu nám dělá obrovskou radost, že některé z těchto filmíků si už žijí vlastním životem, kopírují se pouští na mejdanech.

Oč jde:
Játra – záhada ideální návnady pro velkého bílého žraloka. Pro co je obávaný lidožrout ochoten udělat cokoli..? Podrobnosti o natáčení jsou tady.

Stopaři – Novinářka Pavlína Wolfová na stopě rekonstrukce drastického příběhu skupiny českých potápěčů, kteří se potápěli bez jakékoli ochrany s „hyenou moří“ – tygřím žralokem. Detaily tady.

Noches Cubanas – Jednou za rok, o Vánocích, se v kubánském městečku Remedios strhne zběsilé klání v nebezpečné disciplíně: ohňostrojích. Zapomeňte na evropské festivaly fireworks – tady se střílí na všechny strany a přímo mezi lidmi!

Severní pól očima ufona – Nejdelší česká výprava na severní pól. Jak by se toto snažení na hranici zmrznutí jevilo návštěvníkovi z jiné planety? Mrazivé reportáže jsou tady. Tento film také vyhrál na 7. ročníku Festivalu outdoorových filmů.

Disk nepůjde do klasického prodeje, dá se pořídit už jenom objednávkou přes náš e-shop.

 


facebook