Knihy a filmy

28. 5. 2015 vychází druhá kniha našeho nového Nakladatelství Piranha Film – FILMAŘI HANZELKA A ZIKMUND, kde autor Petr Horký shrnuje filmařské pracovní postupy H+Z. Také zde pan Zikmund poprvé poodkryl, kdo stojí za jakým filmem či kusem jejich práce. Tato populárně naučná kniha by mohla také zafungovat jako vzpruha a motivace, pro všechny začínající filmaře, protože sám Miroslav Zikmund prohlásil, že i s Jiřím Hanzelkou byli na začátku první expedici „filmový neumětelové“. Objednávejte zde.

Náš první kinofilm STOLETÍ MIROSLAVA ZIKMUNDA, který je nominován na Českého lva za dokumentární film, už je na DVD a taky na pultech obchodů. Moc nás těší obrovský zájem diváků v kinech – už je jich přes 35tisíc a teď ještě míříme na Slovensko! DVD s filmem si můžete koupit taky tady.

Z PiranhaFilmu se v listopadu stalo NAKLADATELSTVÍ a hned jsme vydali taky naši úplně první knížku. A je to první knížka na trhu určená ke kompletní spotřebě! Jak to? To zjistíte, až si ji koupíte. :-) PETR HORKÝ – CESTOsPISY. My už ji v e-shopu nemáme, protože jsme ji přes Vánoce kompletně vyprodali, ale pokud se vám nechce čekat, až uděláme dotisk, kupte si ji ve vašem knihkupectví.

                   

Knížka ALBÁNIE – KRÁSKA SE ŠPATNOU POVĚSTÍ je v knihkupectvích! Můžete si ji koupit buď samostatně nebo ve výhodném setíku se stejnojmeným dokumentem Mirka Náplavy na DVD.

ALBÁNIE, KRÁSKA SE ŠPATNOU POVĚSTÍ

             DVD ALBÁNIE, KRÁSKA SE ŠPATNOU POVĚSTÍ

ZPRÁVA O CESTĚ NA SEVERNÍ PÓLDVD KRAŤASYHONBA ZA OBŘÍM ČERVEM A JINÁ DOBRODRUŽSTVÍDVD STOPAŘICUBA LIBREDVD CUBA LIBRESLONI ŽIJÍ DO STA LETDVD SLONI ŽIJÍ DO STA LETNEZNÁMÁ ZEMĚDVD MALEDIVY – VELKÉ DIVYDVĚ CESTY ZA ARCHEOLOGIÍDVD JÁTRA

             DVD UMĚLÉ OPLODNĚNÍ
 


facebook